Medicy Shop
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Keto Light+ - лек против тегови во Македонија

5 5 1 5
https://medicyshop.space/uploads/1391_0.jpg
Keto Light+ - лек против тегови во Македонија
 • Точка број: OV-mk-MKD-2021
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
  MKD
 • Цена: 2399 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 1-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Екстракт од ливчиња од цвеќиња хибискус;
 • Екстракт од корен од ѓумбир;
 • Екстракт од лист артишок;
 • Екстракт од овошје од ананас.

Начин на примена

 1. Растворете прав во вода;
 2. Земете 3 пати на ден;
 3. Земете во рок од 30 дена.

Информации

 • Производител: ДОО НордФарм;
 • Индикации за употреба: слабеење;
 • Образец за ослободување: прав;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Волумен: 250 гр;
 • Пакување: Банка.

Каде може да се купи 💊 лек против тегови Keto Light+ во Македонија?

Купи 💊 Keto Light+ - лек против тегови сега можете во Аптека Medicy Shop! Сега вашиот попуст - педесет% и намалена цена: 2399 DEN Нарачајте сега и добијте бесплатна испорака

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат