Medicy Shop
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Wormin - анти-паразитски производ во Македонија

5 5 1 5
https://medicyshop.space/uploads/1110_0.jpg
Wormin - анти-паразитски производ во Македонија
 • Точка број: YY-mk-MKD-2021
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
  MKD
 • Цена: 1990 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 1-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Орев;
 • Каранфилче;
 • Моринга;
 • Нафта.

Начин на примена

 1. Земете капсула секој ден, половина час пред јадење;
 2. Курсот трае од три месеци.

Информации

 • Индикации за употреба: од паразити;
 • Образец за ослободување: капсули;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25С. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Износ во пакет: 20 парчиња.

Каде може да се купи 💊 анти-паразитски производ Wormin во Македонија?

Купи 💊 Wormin - анти-паразитски производ сега можете во Аптека Medicy Shop! Сега вашиот попуст - педесет% и намалена цена: 1990 DEN Нарачајте сега и добијте бесплатна испорака

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат