Medicy Shop
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Hemomax - лек за цревни заболувања во Македонија

5 5 1 5
Hemomax - лек за цревни заболувања во Македонија
 • Точка број: C5-mk-MKD-2021
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
  MKD
 • Цена: 2400 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 1-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Корен од сладок корен;
 • капина;
 • Плокавица;
 • Равнец.

Начин на примена

 1. Ставете 1 лажица производ во 200 мл врела вода;
 2. Покријте со капак и оставете да отстои 5-10 минути;
 3. Процедете и испијте;
 4. Земете 3-4 пати на ден.

Информации

 • Производител: Фармацевтски производи ООД;
 • Индикации за употреба: за цревата;
 • Образец за ослободување: прав;
 • Рок на траење: 2 години;
 • Услови за складирање: Да се чува на температура не повисока од 25 ° C. Да се чува подалеку од дофат на деца;
 • Услови за одмор: Без рецепт;
 • Волумен: 50 гр;
 • Пакување: Пластична тегла.

Каде може да се купи 💊 лек за цревни заболувања Hemomax во Македонија?

Купи 💊 Hemomax - лек за цревни заболувања сега можете во Аптека Medicy Shop! Сега вашиот попуст - педесет% и намалена цена: 2400 DEN Нарачајте сега и добијте бесплатна испорака

Овој производ во други градови