Medicy Shop
Твојот град
Изберете го вашиот град од списокот
24 часа на ден, 7 дена во неделата

Alp Rose - крем за подмладување во Македонија

5 5 1 5
https://medicyshop.space/uploads/748_0.jpg
Alp Rose - крем за подмладување во Македонија
 • Точка број: FC-mk-MKD-2021
 • Достапност во магацинот на производителот: Уште на залиха
  MKD
 • Цена: 2280 DEN
Брз исход
Начини на плаќање: готовина или кредитна картичка по приемот
Услови за достава: 1-5 денови

Опции за испорака: до поштата или со курир до вашиот дом (наведете ги деталите и условите за бесплатна достава по телефон во разговор со операторот)

Структура

 • Екстракти од корените на растенијата;
 • Екстракти од билки;
 • Витамини;
 • Минерали.

Начин на примена

 1. Исчистете го лицето и вратот на вообичаен начин;
 2. Нанесете крем;
 3. Почекајте апсорпција;
 4. Отстранете ги вишокот средства со салфетка;
 5. Препорачливо е да го користите производот еднаш на ден, неколку месеци.

Информации

 • Индикации за употреба: за подмладување;
 • Образец за ослободување: крем;
 • Волумен: 50 мл;
 • Пакување: Банка.

Каде може да се купи 💊 крем за подмладување Alp Rose во Македонија?

Купи 💊 Alp Rose - крем за подмладување сега можете во Аптека Medicy Shop! Сега вашиот попуст - педесет% и намалена цена: 2280 DEN Нарачајте сега и добијте бесплатна испорака

Овој производ во други градови

Овие производи може да ве интересираат